שירותי הגהה לשונית למאמרים: שירות שישדרג לך את האתר!

השקעתם זמן רב על כתיבת מאמר אקדמאי, מאמר מקצועי או תוכן שיווקי אך למרבה הצער הוא לא קריא?!

העליתם תוכן מעניין על הכתב אך מסיבות ניסוחיות הרעיון לא בא לידי ביטוי באופן שרציתם?!

ברוכים הבאים לאחת הבעיות הנפוצות ביותר בכתיבה בכלל ובכתיבת מאמרים ותוכן לאתרים בכלל.

אל תמהרו לחשוב כי מדובר בבעיה ייחודית לכם אלא בהחלט מדובר בצרת רבים שספק אם מספקת חצי נחמה.

שגיאות כתיב, טעויות בהקלדה, חוסר פיסוק נכון ועוד ועוד אלו הן מקצת הטעיות המופיעות ב- כתיבת תוכן ועלולות לשבש את המאמר עד כדי איבוד הרעיון שבו.

כך לדוגמא – “אין כיום בעולם רובוט או תוכנה היכולים לכתוב תקסט באופן אוטומטי ללא פיקוח אנושי ותשומת לב לשגיאה באיות”.

אמנם קיימים רובוטים בעלי בינה אנושית אך בכל הנוגע לכתיבה והגהה אין תחליף למוח האנושי המסוגל לעלות רעיון על הכתב ולוודא כי הוא נרשם ללא שגיאות ומפוסק כהלכה.

למעבר לרכישת המוצר

החל מ-
250
מילים
75 ₪ (לפני מע"מ)

האם לא מספיק התיקון של תוכנת WORD?

במקרים רבים התיקון האוטומטי של מעבד התמלילים WORD  עלול להטעות אותנו ולהציע תיקון שגוי או לא מתאים לתחביר.

 

כך למשל אם תרצו לרשום כי אתם דואגים לקהל לקוחותיכם אתם עלולים לרשום בטעות שאגה ולא דאגה כך שהתיקון האוטומטי כלל לא ישים לב לשגיאה זו ובסופו של דבר יצא שכרכם בהפסדכם.

תוכנת התיקון האוטומטית של WORD לעיתים אף לא מזהה את השגיאה ולא תתריע בפניכם כי יש לתקן את המילה הנדרשת. מעבר לתיקון שגיאות כתיב או השמטת אות הרי שלמעבד התמלילים אין כל אפשרות לזהות פיסוק לא נכון או שגיאה תחבירית.

 

כולנו נחשפנו לא אחת לעיתים אפילו בכתבה העולה לאחד מהרשתות החברתיות לשגיאות בתחביר ובפיסוק הגורמת לחוסר הבנת הנקרא ולאיבוד הרעיון. כפי שצוין בפסקה הקודמת, רק מוח אנושי יכול ומסוגל להתמודד עם פיסוק נכון והגהה מדויקת במאת האחוזים.

מתי נרצה להשתמש בשירותי הגהה למאמרים?

באופן כללי רצוי ומומלץ לעשות הגהה ועריכה לשונית לכל מאמר היוצא מתחת ידכם. יש לזכור כי באופן שבו העליתם את הרעיון שלכם לרשת כך אתם תתפסו בידי הקורא.

 

כתיבה מדויקת המנוסחת כהלכה עם כל כללי הפיסוק הנכונים תגרום לקורא להעריך אתכם ולהבין כי השקעתם זמן בהגהת המאמר ובבדיקתו בטרם העליתם אותו לרשת.

הגהת תוכן העולה לרשת רלוונטית שבעתיים כאשר מדובר במאמרים מקצועיים או מאמרי שיווק שמטרתם להציג באור חיובי את הכותב ולעלות את המוניטין שלו כבר סמכא בתחום עליו הוא כותב.

קשה להאמין כי אנו נרצה ליפול ולהרוס את המוניטין שלנו על טעויות של הגהה לשונית או פיסוק לא נכון. הגהה רלוונטית אף בקמפיינים שיווקיים אשר מטרתם להניע את הקורא לפעולה.

 

הגהה נכונה ופיסוק מתאים ומדיוק תגרום לתוכן להתנגן במוחו של הקורא, תענג אותו ותגרום לו בסופו של דבר לרכוש את המוצר או השירות שאתם מציעים ואף להשאיר תגובה חיובית.

מה כולל השירות של הגהה לשונית למאמרים:

 • מעבר על המאמר ותיקנו מבחינת כללי הפיסוק והניקוד. פיסוק נכון זהו א’ ב’ של מאמר נכון, ללא פיסוק נכון העברת המספר תתבצע באופן לקוי שכן כשההתחלה והסוף לא ברורים המסר אף הוא לא ברור.
 • חלוקה לפסקאות נכונות. חלוקה נכונה היא חלוקה המבצעת הן מבחינת כמות המילים והן מבחינת התוכן המועבר בכל פסקה ופסקה.
 • בדיקת עקביות התוכן הרשום במאמר. מאמר נכון הוא מאמר שהתוכן המועלה בו רשום נכון מבחנה עקבית ומסודר בצורה ברורה כך שהתוכן שלו מסודר בצורה כרונולוגית נכונה.
 • ניסוח הטקסט מחדש ושימוש במונחים קריאים יותר לקורא. לעיתים אנו משתמשים בראשי תיבות או מונחים שאינם ידועים לקרוא מן הישוב, מטרת הגהה היא לפשט עבור הקורא את הרשום במאמר כך שהקריא תהיה קלילה וחלק ללא עיכובים מיותרים.

 

מה מחיר השירות?

המחיר של הגהה טקסט ומאמרים משתנה מחברה לחברה אך אין המדובר במחיר מופקע.

 

בהגהת טקסט יש לשים לב להגה נכונה כך שהדגש הוא פחות על המחיר ויותר על המקצועיות. בחברתנו אנו גובים 30 שקלים פלוס מע”מ עבור טקסט עד 500 מילים.

אנו שמים דגש על כללי תחביר נכונים לצד פיסוק נכון ויתר כללי הכתיבה שיזככו את המאמר שלכם ויסננו את התבן מהמוץ.

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
0
  0
  העגלה שלך
  נקה עגלהחזור לקניה
   Calculate Shipping
   Apply Coupon
   Unavailable Coupons
   gw7nygym Get 20% off
   Default Elementor CSS
   Default WooCommerce Styling
   Side Cart Plugin CSS

   סל הקניות שלך ריק כרגע.

   חזור לחנות

   דילוג לתוכן