כתיבה לרשתות חברתיות

כתיבה לרשתות חברתיות או כתיבת פוסטים לרשתות החברתיות מי צריך?

“פוסט טוב הוא פוסט שייטמע בתודעתו של הגולש, יניע אותו לפעולה ויגרום לו להיות מעורב בו בין אם על ידי שיתופו, השארת תגובה או התדיינות”

בשנים האחרונות הפכו הרשתות החברתיות לפלטפורמה מנצחת לקידום עסקים רבים.

בעלי עסקים הבינו את הפוטנציאל העצום הטמון ברשתות החברתיות ואת היכולת להניע את העסק שלהם קדימה ולהוביל.

בניהול עסק, ישנן פעולות רבות הדורשות תשומת לב והשקעת אנרגיה ומשאבים מבעל העסק כך שלעיתים הפרסום ברשתות חברתיות אינו מקבל את הדגש הנכון  והראוי למרות שיש בידיו לקדם את העסק באופן ניכר ומצליח.

אנו בחברתנו הבנו את חולשה זו הקיימת במספר לא מבוטל של בעלי עסקים והצבנו לעצמנו יעד בלתי מתפשר להביא לקידום העסק שלך ברשתות החברתיות והטעמת תוכן איכותי בדף הבית שלך.

אם גם אתה מבין את הנחיצות בפרסום ברשתות החברתיות הגעת למקום הנכון. חברתנו מתמחה ב- כתיבת תוכן ופוסטים לרשתות החברתיות תוך התאמה לקהלי יעד לציפיות ותקציב העסק.

בין התכנים שחברתנו כותבת באופן שוטף, תוכלו למצוא את הנושאים הבאים:

 • כתיבת פוסטים לפייסבוק
 • כתיבת תוכן לטוויטר (ציוצים)
 • יצירת סרטונים לאפליקציית טיקטוק
 • כתיבת פוסטים לאינסטגרם

למעבר לרכישת המוצר

החל מ-
10
פוסטים
350 ₪ (לפני מע"מ)

מיהו קהל היעד:

 

הדבר אולי הכי חשוב בהעלאת תוכן לרשת החברתית הוא קודם כל להבין מיהו קהל היעד שלנו ולאיזה סוג של גולשים אנו מעוניינים לפנות.

 

איתור מדויק של קהל היעד שלנו יוביל להגדלת המכירות וקידום נכון של העסק. באופן זה פועל פרסום בפייסבוק או באינסטגרם או בכל רשת חברתית אחרת.

 

בהבנת קהל היעד שלנו כמובן בראש ובראשונה יש את המוצר או השירות אשר אנו מעוניינים לפרסם ולקדם.

 

הבנת הפתרון שהמוצר שלנו מספק יכול ללמד לאיזה סוג של קהל יעד עלינו לפנות.

 

כך למשל אם נרצה לקדם כלי בית אנו נדע כי הגולשים אשר אנו מעוניינים לפנות אליהם הם נשים בגילאים 25 ומעלה.

 

מעבר להבנת פתרון המוצר או השירות שאנו מספקים יש גם צורך בניתוח נכון של קהל הגולשים כגון חתך גילאים, מגדר, זמן שהייה בדף הבית וכן תגובות ומעורבותם במסר המועבר בפוסט.

 

כותב מקצועי ידע לאתר את כל הגורמים הללו ולשלב בין דרישות העסק לבין שאר הגורמים שיש בהם להביא לקידומו.

 

מעורבות הגולש בפוסט:

 

פוסט מעניין בפייסבוק למשל הוא פוסט שמוביל להתדיינות והשארת תגובות מצד הגולשים.

 

ככל והפוסט יהיה חיי יותר ויגרור אחריו תגובות והתדיינות מצד הגולשים כך הוא יהיה חשוף ליותר ויותר קוראים נוספים.

 

כמובן שהתדיינות זו חייבת להיות במובן החיובי של הנושא שאם לא כן התדיינות זו תוביל לבריחת הקוראים.

בכתיבת פוסט יש להוביל את הקורא להיות מעורב בתוכן הרשום בו, לעשות לייק למשל לפוסט ואפילו להגיב עליו ולשתף אותו עם חברים נוספים.

 

מעורבת הגולש בפוסט תעשה על ידי פניה לרגש שלו או לחיצה על הכפתור האדום שלו במובן החיובי של המילה.

לצורך כך יש להבין היטב מיהו קהל היעד שלך כפי שפורט בפסקה הקודמת. הבנה נכונה של קהל היעד תוביל לכתיבת פוסט מרגש, עניין שיערב בצורה נכונה את הגולשים בתוכן שלו.

 

תוכן ויזואלי:

 

“תמונה אחת שווה אלף מילים”. כמה מדויק פתגם זה בהקשר של פרסום ברשתות חברתיות. לעיתים תוכן מילולי רב אינו יכול להעביר מסר מדויק וברור שתמונה אחת או סרטון קצר יכולים להעביר.

 

מחקרים מראים כי תוכן ויזואלי כגון תמונה או סרטון משאירים בתודעתו של הגולש רושם חיובי יותר ונצרבים במוחו כך שהמסר לא יתערבב עם עוד עשרות פוסטים שקרא אלא יהיה ייחודי ובולט.

 

בפרסום ברשתות חברתיות רצוי ומומלץ להוסיף תמונה או סרטון קצר הממחישים את המסר שברצוננו להעביר כך שנהיה חדים, ברורים והמסר ייטמע בתודעתו של הגולש.

 

תוכן ויזואלי אינו חייב להיות תמונה או סרטון אלא ניתן גם להוסיף אמוג’י המבטא נכון את המסר שברצוננו להעביר ויעלה חיוך על פני הקורא.

 

כללי ברזל ל- כתיבה ברשתות חברתיות:

 

כתיבה ברשתות חברתיות אינה דומה לכתיבה בגוגל או מנועי חיפוש אחרים. ברשתות חברתיות גולשים מאפסנים תמונות, פרטים אישיים אחרים ומשתפים את חבריהם לעיתים קרובות בחייהם.

 

כאשר גולש נכנס לאינסטגרם למשל הוא במצב רוח שונה מסתם גלישה בגוגל.

 

ברשתות חברתיות הגולשים יחפשו לרוב פוסטים ותוכן חברתיים ומסיבה זו יש להתאים את הכתיבה לסגנון כתיבה חברתית.

 

תוכן שיווקי ברשתות חברתיות למשל מטרתו בראש ובראשונה למכור אך יחד עם זאת גם להיות תוכן חברתי.

 

החוכמה בכתיבת תוכן זה הוא להלך בין הטיפות כך שמצד אחד הגולש לא יבחין כי מוכרים לו מוצר מסוים ומצד שני הפוסט יהיה חברתי.

 

ברשתות חברתיות כגן פייסבוק ואינסטגרם מומלץ לשתף את הגולש בפוסט ולערב אותו ככל שניתן. פוסט נכון יובל להשארת ליקים, שיתופים מצד הגולשים והשארת תגובות.

נניח פוסט על מכירת נדל”ן

פוסט ברשתות חברתיות צריך להיות חד, קצר ומדויק כך שיישבה את הקורא ולא יעייף אותו במידע מיותר או לא רלוונטי.

חשוב לזכור כי ברשתות חברתיות בניגוד לגוגל הגולשים אינם במצב רוח לקרוא מאמר ארוך אלא מטרתם לחפש מידע קליל ומעניין.

היתרון בכתיבה ברשתות חברתיות:

ניהול נכון של הדף העסקי ברשתות החברתיות יכול להגדיל במהירות את מספר החברים בו במתכונת חבר מביא חבר. המלצות, לייקים ושיתופים הם רק חלק קטן מהדרך להניע את הקוראים לקדם את דף הבית שלך ולהביא לשגשוג העסק.

בשונה מהמלצות בגוגל למשל הרי שברשתות החברתיות בקלות ובלחיצת כפתור יכול הקורא להביע את דעתו על הפוסט או לשתפו עם חבריו. עם גדילתן של הרשתות החברתיות וכניסתן לחיינו יותר ויותר אנשים מביעים את דעתם בהן ומנהלים דפים פעילים ותוססים.

ניתן לראות באופן ברור כי רוב רובם של העברת מסרים באופן כללי ושוטף נעשים לא במנועי החיפוש אלא ברשתות החברתיות כגון טוויטר, פייסבוק ואינסטגרם.

היתרון בהעלאת פוסטים ברשתות החברתיות על פני מנועי החיפוש השונים הוא הקלות שניתן בהן לפרסם ולגרוף תגובות, ליקים ושיתופים. ככל והדף העסקי שלך יהיה פעיל יותר כך תהיה חשוף לקהל יעד גדול יותר.

 

מה אנו מציעים?

 

חברת חותם המילה הינה חברה המתמחה ב- כתיבת פוסטים / תוכן לרשתות חברתיות תוך השמת דגש על הדרישות הקפדניות ביותר לכתיבה איכותית.

 

בחברתנו מועסקים כותבי התוכן הטובים ביותר שיש, המצוידים בכלים המתאימים  לקידום הדף העסקי שלכם ברשתות החברתיות השונות.

 

חברתנו יודעת לאתר את הפוטנציאל הטמון בקרב סוג הגולשים הרלוונטיים לקידום העסק שלכם ובכך להתאים את סגנון הפוסט המבוקש.

 

זכרו, פוסט טוב הוא פוסט שיישאר בתודעתו של הגולש ויניע אותו לפעולה. פוסט טוב הוא פוסט שהקורא יתחבר אליו, ישתפו עם חבריו וידאג להשאיר תגובה חיובית ולייק.

 

אנו בחברתנו פיתחנו שיטה ייחודית לכתיבת פוסטים שיווקיים אשר מצד אחד יגרמו לגולש לרכוש את המוצר או השירות אשר אתם מספקים ומאידך לאהוב את הפוסט, להתחבר אליו ולשתפו הלאה.

 

אם גם אתם מעוניינים להיות חלק מקהל לקוחותינו הנהנים מכתיבת תוכן איכותי השאירו הודעה ונציג מחברתנו ידאג לשוב אליכם.

רכישת מאמרים: איזה סוגי תוכן לרכוש לאתר

כבעלי אתרים, אנו אנו יכולים לייצר תוכן לבד, אבל כתיבה גוזלת זמן רב, דרושת הבנה במבנה מאמר תקני (כותרות, פסקאות וכו’) והבנה בסגנונות כתיבה. לא פעם אנו נתקלים בבעלי עסקים אשר מספרים לנו כי, הם מדורגים טוב במנועי החיפוש תחת, מילות המפתח החשובות להם ויש כניסות לאתר, אבל אין המרות! כלומר הם לא מקבלים מספיק...

כתיבת תוכן מעל לקפל וחשיבותו – Above the Fold

גוגל המליצה לשים תוכן ייחודי מעל לקפל ATF. ואכן רבות דובר על ATF בהקשר של SEO, אבל למעשה מדובר בתוכן. לכן אנו ננסה להבין מזה ATF. איפה נמצא בדיוק האזור של מעל לקפל? בעצם מדובר, בחלק העליון שאנו רואים בדף האינטרנט עוד לפני שגללנו את הדף. אם נסתכל על הדוגמה נראה: לוגו, תפריט, כפתורי הנעה...

פרסום כתבות באתרי חדשות כדאי?

אנו נשאלים הרבה, כספקי תוכן. מה דעתנו על קישורים מאתרי חדשות? התשובה, היא זה מעולה אבל לא מספיק. בסופו של יום, מטרת קישורים חיצוניים, היא שאתרים רלוונטיים לתחום שלנו ייקשרו אלינו. אם נסתכל על פרופיל קישורים של אתר מסוים מבלי לדעת במה הוא עוסק וכל הקישורים יוצאים מהעיתונים המובלים.     אז בסיטואציה כזו, גם...

כתיבת תוכן לאתרי הייטק

כתיבת תוכן לאתרי הייטק, דורש הרבה ידע והבנה מצד הכותב, על עולם הייטק והתחום עליו הוא כותב, אשר יכול להיות, פיתוח תוכנה או פיתוח מכשור רפואי ועוד תחומים רבים ומגוונים.     כשאנו אומרים כיום הייטק, אין הכוונה דווקא לפיתוח תוכנה והייטק קיים בהרבה תחומים, אפילו בחקלאות. ברוב המקרים מדובר בתוכן אשר מכוון, לקהלים ספציפיים...

שירות כתיבת תוכן לאפליקציות

כתיבת תוכן לאפליקציות אנדרואיד וכן אפליקציות של אפל, היא שונה לגמרי מכתיבה לאתר רגיל. מדובר בתוכן, שהוא קצר יותר וממוקד יותר מאתרי אינטרנט. גם שיטת העבודה, היא שונה מאתרי אינטרנט, היות ואפליקציה היא פחות דינאמית, לכן כותב התוכן יקבל מהמפתח את האפיון של האפליקציה, שם מופיעים כל המסמכים של האפליקציה מראש, כך שכותב התוכן יוכל...

כתיבת תוכן פיננסי

כתיבת תוכן פיננסי, שונה לגמרי מכתיבה רגילה, בשל ההשפעה של, עדכון גוגל – YMYL, שאומר “הכסף שלך החיים שלך”     ואיך זה מתקשר אלינו? גוגל באה ואמרה בעדכון האלגוריתמים שלה, כי אתרים אשר עוסקים ברפואה, עריכת דין (החיים שלנו) וכן אתרים פיננסים אשר עוסקים בכסף שלנו ידורגו למקומות גבוהים רק אם, יעמדו בכללי EAT...

כתיבת תוכן אוטומטי או במילים אחרות AI

הרבה דובר על מערכות כתיבת תוכן אוטומטי, או במילים אחרות מערכת AI (בינה מלאכותית)     כבר בראשית דברי אומר, כי בארץ לא נתקלנו במערכת איכותית, שבאמת עושה את העבודה, אולם בחו”ל ניתן למצוא כמה חברות שבהחלט, מתקדמות בכיוון הנכון כגון, Jarvis שלפי ההצהרות שלה, סרק 10% מהאינטרנט ועוד כמה בודדות.   האם כדאי ש-...

כתיבת תוכן רפואי – איך נעשה זאת נכון!

לאחר כניסת, עדכון הליבה של גוגל אשר נקרא YMYL (הכסף שלך החיים שלך), שבא ואומר כי, אתרים אשר עוסקים בחיים שלנו או בכסף שלנו, צרכים לעמוד בכללי E.A.T: מומחיות – Expertise סמכותיות – Authoritativeness אמינות – Trustworthiness בעצם, במילים אחרות גוגל, החליטה להגן על הגולשים מפני אתרים העוסקים בכסף כמו כתיבת תוכן פיננסי וברפואה, שאינם...

כתיבת תוכן לאתרי סלולר

אין ספק שאחד המהפכות הכי גדולות בעולם בעשור האחרון הוא מהפכת הטלפונים הסלולריים, שנכנסה לחיינו. אין כמעט, אדם שלא משתמש בסמארטפון, כאשר המכשירים הם מעין מחשב אנדרואיד, קטן בו ניתן כמעט לעשות הכל. כולנו זוכרים את החברה המבוגרים שביננו, מה אני צריך סמארטפון וכיום הם מבלים בגלישה בו חצי יום😊     אז יחד עם...

כתיבת תוכן לאתרי מדבירים

כתיבת תוכן לאתרי מדבירים, איננו פשוט בגלל שעל התחום השתלטו, הרבה משקיעים אשר השקיעו באתר בתחום ההדברות כנכס דיגיטלי לצורך מכירת לידים. ושאנחנו אומרים השקיעו אני מדבר על מאות מאמרים באתר, קישורים איכותיים לאתר ועוד. מצד שני, יש לנו את בעלי המקצוע עצמם שהם המדבירים, אשר המקצוע הוא הפרנסה שלהם וגם הם רוצים לתפוס מיקומים...

כתיבת תוכן ליועץ משכנתאות

כתיבת תוכן ליועץ משכנתאות, הנה כתיבה מהתחום הכלכלי ולכן הכתיבה צריכה להיות סמכותית ולעמוד בכל הכללים של E.A.T ונסביר במה אמורים הדברים בהמשך המאמר.   איך נכתוב תוכן ליועץ משכנתאות גוגל עדכנו את האלגוריתמים שלהם בעדכון אשר נקרא, YMYL, ראשי תיבות מאנגלית “הכסף שלך החיים שלך”. כלומר אתרים העוסקים ברפואה, עריכת דין, כלכלה וכל מה...

השראה לכתיבת תוכן – איך נקבל אותה?

אין בעל אתר או בלוג, שלא נתקל במחסום כתיבה. על מה אני יכתוב הפעם? אני לא חוזר על עצמי? אל דאגה! ניתן לקבל הרבה השראה לכתיבה בעזרת טכניקות שונות. ננסה לעזור לכם, למצוא את ההשראה למאמר הבא שלכם. מציאת ביטויי מפתח כהשראה לכתיבה?   להלן כמה דרכים לקבלת השראה מהירה לכתיבה באמצעות ביטויי מפתח:  ...
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
0
  0
  העגלה שלך
  נקה עגלהחזור לקניה
   Calculate Shipping
   Apply Coupon
   Unavailable Coupons
   gw7nygym Get 20% off
   Default Elementor CSS
   Default WooCommerce Styling
   Side Cart Plugin CSS

   סל הקניות שלך ריק כרגע.

   חזור לחנות

   דילוג לתוכן