כתיבת תוכן לעסקים קטנים: כל התוכן במקום אחד!

בעידן הדיגיטלי, כאשר שימש באינטרנט הפך לכלי בסיסי בשגרת החיים, בעלי עסקים מבינים את כוחו העצום הטמון בשיווק באינטרנט.

 

כוח אשר פותח דלתות לעולם הגלובלי לא רק לעסקים חובקי עולם אלא גם לעסקים קטנים הממוקמים ברחובות צדדים בשכונות לא ידועות. מסיבה זו, כמעט לא ניתן למצוא עסק ללא נוכחות באינטרנט וברשתות החברתיות.

 

 

תוכן לעסקים קטנים - חותם המילה

 

 

בעזרת שיווק ממומן וקידום אורגני יעיל ומקצועי, עסקים קטנים מצליחים להכפיל את  מחזורי המכירות שלהם באופן ניכר בהשוואה לתקופה בה הסתמכו על המלצות מפה לאוזן.

 

כיום, למיקומו של העסק כמעט אין חשיבות בעידן הגלובלי שכן פרסום ושיווק נכונים יכולים למנף עסק צדדי בצורה בלתי נתפשת.

אם כן, מובן כי על מנת למכור מוצר או שירות באינטרנט נדרש מאתנו לכתוב תכנים ומאמרים איכותיים.

 

זהו לא סוד כי ניהול עסק באופן שוטף ויום יומי דורש מאתנו זמן והרבה זמן! מעבר לכתיבה גם נדרש לנהל את העסק בפועל ולעיתים שילוב של השניים עלול לפגוע בשני התחומים וכפי שנהוג לומר “תפסת מרובה לא תפסת” וגם אם כבר השקענו אז מדובר בתוכן רזה שאיננו טוב לקידום האתר.

קרא גם מאמר – קידום אתרים באמצעות תוכן.

בדיוק מסיבה זו אתם יכולים להיעזר בשירותי כתיבת תוכן אותם מציעה חברתנו. אתם לא צרכים להתעסק בלחפש או לדבר עם כותב זה או אחר, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לחנות המקוונת שלנו ולהזמין את התכנים שיהפכו את העסק שלכם מעסק קטן לעסק ענק ומצליח.

 

אם כן, אלו תכנים אנו מציעים?

 

בחברת חותם המילה ניתן למצוא את כל סוגי כתיבת התוכן הקיימים לקידום העסק ואפילו כתיבת תוכן לנכס דיגיטלי. מיד אנו נפרט את סוגי התוכן השכיחים ביותר בעולם הכתיבה ומן הסתם יתאימו גם לעסק שלכם:

 

כתיבת תוכן שיווקי –

 

תוכן שיווקי הוא תוכן אשר נועד לעניין את הגולש, לחבר אותו למסר שברצונכם להעביר ובסופו של דבר להניעו לפעולה ולרכוש את המוצר או השירות שברצונכם.

 

מטרת הכתיבה השיווקית היא להניע את הגולש לקנות או לצרוך את השירותים שאנו מציעים. דבר זה נעשה בעזרת מסרים שיווקיים אשר נכתבים על ידי בעל מקצוע (קופירייטר) וגורמים לגולש להבין כי השירות או המוצר שלנו מהווים בדיוק את הפתרון לו הוא זקוק. כתיבת תוכן לאולמות אירועים תהיה ברובה שיווקית. מומלץ גם לקרוא – כתיבת כותרות מנצחות.

 

בכתיבה שיווקית נרצה להשתמש בדפים כמו:

 

דף הבית – שהוא לרוב הדף החשוב ביותר באתר ומשמש כשער כניסה לאתרנו.

דף האודות –  דף זה הוא למעשה הפרצוף שלנו והצגתנו בפני הגולש. לדף זה מגיעים הגולשים לאחר שקראו מספר דפים באתרנו והם רוצים לדעת מי אנחנו, מה יתרונותינו, המלצות שקיבלנו מגולשים אחרים וכו’.

דף מוצר – דפי מוצר חייבים להיות שיווקיים שכן בדף זה נרצה למכור את המוצר שלנו או לספק את השירות שאנו מציעים.

דפי נחיתה – דף נחיתה הוא דף אשר משתמשים בו בקמפיינים ממומנים, כאשר מדובר בדף אחד. בדף זה נרצה לתמצת את המסרים השיווקיים ולהניע את הגולש לפעולה לדוגמא להשאיר פרטים (לידם) וכו’.

 

כתיבה תוכן מקצועי –

 

תוכן מקצועי הוא תוכן אשר נועד לתת ערך מוסף לגולש וכן למתג אותכם כמקצוענים בתחומכם. הגולש אשר נכנס לאתרכם וגומא בצמא את התכנים שהעליתם ויתרשם ויבין כי מדובר בבעל עסק מקצועי ולא חובבן.

 

תוכן מקצועי אנו יכולים למצוא באתרים רבים כגון: עורכי דין, רופאים, מהנדסים, חנויות וירטואליות ואפילו גם באתרי קוסמטיקה ועוד ועוד.

 

שילוב תוכן מקצועי, ימתג את העסק שלכם כעסק מקצועי וכך יעלה את אמון הגולש בבעל המקצוע או במוצר.

 

כך באופן זה, יגדלו הסיכויים כי אותו גולש יקבל החלטה לרכוש דווקא מהעסק שלכם את המוצר או השירות שהנכם מציעים ולא לפנות למתחרים אחרים בתחום.

 

במאמרים מקצועיים נדרש להשתמש במושגים מהעולם המקצועי בו עוסק המאמר כגון: אפיון קהל היעד, מונחים ספציפיים העוסקים בתחום.

 

אנו בחברתנו נדע להתאים את סגנון הכתיבה לגולש ועמידה במטרות היעד.

 

כך למשל רופא שיניים אשר רוצה לכתוב על שתלים דנטליים, אינו כותב את המאמר המקצועי לקולגות שלו מהתחום אלה רוצה שאת התוכן יקראו לקוחות פוטנציאלים המתעניינים בהשתלות שיניים.

 

לכן מסיבה זו, עלינו להתאים את תוכן המאמר לקורא שאיננו רופא שיניים ואינו בקיא במונחים רפואיים. יש לזכור כי כתיבה בשפה קלילה המיועדת לגולשים שאינם מעולם הרפואה למשל אינה אומרת כי יש לזלזל בסגנונה אלא להפך, עדין יש לשמור על שפה נקייה ומקצועית. ראה גם מאמר לאתרים של עריכת דין או רפואה >> איך לכתוב תוכן בהתאם למדד E-A-T

 

מאמרים לקידום אתרים (מאמרי SEO)

 

אמנם, קידומו של עסק קטן דורש הטמעת תכנים איכותיים באתר האינטרנט וכתיבה מקצועית וחדה אך קידומו של האתר לא מסתיים רק בפעולות אלו. על מנת שאתר של העסק הקטן יתקדם בגוגל, אנו נצטרך לדאוג כי יכנסו לאתר גם קישורים חיצוניים.

 

קישורים חיצוניים הם חלק משמעותי מקידום אתר האינטרנט, קידום אורגני. קישורים אלה ישפיעו על דירוג ה- SEO  של אתרכם וידחפו אותו קדימה יחד עם תוכן מקצועי אל הרשימה המובילה של האתרים בתחומכם במנועי החיפוש.

 

כפי שציינו קודם לכן,  קישורים חיצוניים הם אחד מהפעולות קידום אתרים החשובות ביותר, כאשר קישורים חיצוניים יכולים להגיע אלינו בכמה אופנים:

 

 1. על ידי רכישה. קניית קישורים חיצוניים ממקדם אתרים.
 2. באופן טבעי על ידי גורמים אחרים.
 3. בהחלפות קישורים בין בעלי עסקים שונים.

 

בקישור הנכנס לתארנו באופן טבעי אין אנו צריכים לעשות הרבה. באשר לקישורים שאנו רוכשים ממקדם אתרים או מחליפים עם בעלי עסקים שונים אנו נצטרך  לדאוג לכתיבת מאמרי SEO שהם למעשה מאמרי קידום.

 

להזמנת מאמרי SEO >> לחץ

 

צרכים עזרה? לא יודעים איזה תכנים הנכם צריכים לצורך קידום אתרכם ושיפורו? אנו כאן לעזור לכם!

במידה ואתם מתלבטים ולא יודעים אלו תכנים אתם צרכים לצורך קידום אתרכם, חברת חותם המילה תעזור לכם לבחור את המאמרים אשר יתאימו לכם באופן מקצועי ומושלם בדיוק לצרכיכם. כל מה שעליכם לעשות הוא להרים טלפון ואנו נשמח לעזור.

קרא גם >> מה ההבדל בין מאמר מקצועי למאמר קידומי ?.

 

האם עדיף לי לכתוב תכנים לבד? עלות מול תועלת

 

לא משנה אם אתם בעלים של עסק קטן או עסק גדול. כבעלי עסקים, שגרת היום שלכם עמוסה לעייפה ובמסגרת ניהול העסק הנכם זקוקים לטפל במשימות רבות ומגוונות  כך שלא תמיד יש את לכם את הזמן לשבת ולכתוב.

 

כמו כן, רצה הגורל ולא כולם נולדו עם כישרון כתיבה, אין בכך שום פסול או דבר המעיד על חיסרון.

 

אנו גם לא טוענים  כי לא ניתן לכתוב תוכן ומאמרים לבד היות ובהחלט ניתן לעשות זאת. הרעיון שעומד מאחורי רכישת תוכן מקצועי או קידומי הוא עניין של עלות את מול תועלת. כאשר הנכם רוכשים תוכן מקצועי, אתם למעשה חוסכים זמן יקר  אשר יכולתם בקלות להפנותו לקידום העסק במובנים אחרים ובכך להקנות לעצמכם שקט נפשי בעלות מינימלית של רכישת מאמרים.

מוזמנים לקרוא מאמר – כתיבת תוכן לאתרים של בעלי מקצוע. מעוניינים לכתוב לבד קראו – השראה לכתיבת תוכן – איך נקבל אותה?

ישנם הרבה כותבי תוכן וחברות מדוע כדאי לי לעבוד עם חברת חותם המילה?

 

אכן, קיימים בשוק הרבה כותבי תוכן ואין ספור פרילנסרים העוסקים בכתיבת תוכן וקידום אתרים העושים עבודה לא רעה בכלל.

 

יחד עם זאת, בחברת חותם המילה דאגנו להשיק חנות מקוונת נוחה ומקצועית כך שבמספר פעולות פשוטות תוכלו לרכוש כל סוג תוכן שתרצו ללא קשיים או ניהול שיחות טלפון עם כותב  תוכן זה או אחר. בחברתנו  מילת המפתח היא: תוכן קונים אונליין!

 

בחברת חותם המילה כל מה שתצטרכו לעשות הוא להיכנס לחנות המקוונת המופיעה באתרנו ולמלא את הטפסים הנדרשים ובתוך זמן קצר לאחר מכן המאמרים ישלחו לתיבת המייל שלכם.

 

חברת חותם המילה מתגאה לא רק בממשק הנוח שהשיקה לגולשים שלה המאפשר להם לרכוש תוכן בקלות, מהירות ויעלות אלא גם בניסיון העשיר שלה בכתיבת תוכן.

 

חברתנו הנה חברה מקצועית בעלת ניסיון עשיר בכל סוגי כתיבת תוכן העובדת עם עשרות כותבי תוכן מהשורה הראשונה בתחום. חברתנו אף מקיימת שיתופי פעולה עם סוכנויות לקידום אתרים, מקדמי אתרים וחברות במשק הישראלי ומחוצה לו.

אצלנו תמצאו את כל שירותי התוכן שתצטרכו.

למעבר לרכישת המוצר

החל מ-
150
מילים
60 ₪ (לפני מע"מ)
החל מ-
250
מילים
67.50 ₪ (לפני מע"מ)
החל מ-
250
מילים
75 ₪ (לפני מע"מ)
החל מ-
10
פוסטים
350 ₪ (לפני מע"מ)
החל מ-
150
מילים
40.50 ₪ (לפני מע"מ)
החל מ-
250
מילים
75 ₪ (לפני מע"מ)
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
0
  0
  העגלה שלך
  נקה עגלהחזור לקניה
   Calculate Shipping
   Apply Coupon
   Unavailable Coupons
   gw7nygym Get 20% off
   Default Elementor CSS
   Default WooCommerce Styling
   Side Cart Plugin CSS

   סל הקניות שלך ריק כרגע.

   חזור לחנות

   דילוג לתוכן